2011 07 03

Broliai Bryanai antrą kartą tapo Vimbldono čempionais

Bobas Bryanas ir Mike'as Bryanas iškovojo 11-ą „Didžiojo kirčio“ turnyrų trofėjų ir pagal šį rodiklį susilygino su Toddo Woodbridge’o ir Marko Woodforde’o rekordu. Broliai iš Jungtinių Amerikos Valstijų antrą kartą tapo Vimbldono vyrų dvejetų varžybų nugalėtojais.
Bobas Bryan'as (keirėje) ir Mike'as Bryanas
Bobas Bryanas (kairėje) ir Mike'as Bryanas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Varžybų finale amerikiečių pora užtikrintai 6:3, 6:4, 7:6(2) nugalėjo praėjusio sezono finalininkus Robertą Lindstedtą ir Horia Tecau.

Broliams Bryanams tai buvo penktas Vimbldono finalas „All England Club“ teniso kortuose. Pirmą kartą Vimbldono čempionais jie tapo 2006 metais (nugalėjo Santoro ir Zimonjičių), tačiau pralaimėjo 2005 metais (nusileido Hussui ir Moodie), 2007 metais (pralaimėjo Clementui ir Llodra‘os porai) ir 2009 metais (nusileido Nestorui ir Zimonjičiui).

Mike‘as Bryanas po pergalės pareiškė: „Aš visada galvojau, kad žaidžiame geriausią tenisą Vimbldone. Todėl tie trys pralaimėjimai finaluose buvo širdį draskantys. Laimėti vėl kažkas ypatingo. Mes susilyginome su „Vudžiais“, komanda, kuri yra mūsų idealas. Artėjančiame „US Open“ turnyre“ pamėginsime iškovoti 12-ą trofėjų“.

Bobas Bryanas: „Tai garbė. Kiekvieną kartą „Didžiojo kirčio“ turnyruose atiduodame visas jėgas. Esame laimingi, ką pavyko pasiekti. Nejaučiame ekstazės, tačiau istorija, kaip susiklostė mūsų karjera, manau, verta knygos.“

Tai buvo jau antras svarbiausias 33 metų brolių trofėjus šiais metais. Pirmą dvyniai iškovojo Australijoje. Šį sezoną ATP turuose Mike‘as ir Bobas laimėjo šešis turnyrus. Iš viso pirmą vietą pasaulio reitinge užimantys broliai laimėjo 73-is turnyrus.