Broliai Bryanai iškovojo olimpinį auksą

Bobas ir Mike'as Bryanai
„Scanpix“ nuotr. / Bobas ir Mike'as Bryanai
0

Bobas ir Mike‘as Bryanai triumfavo Londono olimpinėse žaidynėse. Amerikiečiai dvejetų varžybų finale po atkaklios kovos 6:4, 7:6(2) nugalėjo prancūzus Jo-Wilfriedą Tsongą ir Micahelį Llodrą.

Bobas ir Miek'as Bryanai užpildė auksinę „Didžiojo kirčio“ turnyrų kolekciją. Broliai pirmą vietą pasaulio reitinge užima jau 297-ias savaites ir iškovojo 78-is trofėjus (11-a „Didžiojo kirčio“). Prieš ketverius metus jie Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalius.

„Tai didžiausia pergalė mūsų karjeroje, – džiaugėsi B.Bryanas. – Tai gali būti mūsų paskutinės olimpinės žaidynės.“

„Žaisti Vimbldono centriniame korte ir laimėti olimpinių žaidynių aukso medalį yra svajonės išsipildymas, – pridūrė M.Bryanas. – Mes galime sustoti, kad ir rytoj, tačiau visą likusį gyvenimą mūsų veidus puoš plačios šypsenos.“

Prancūzijos sportininkai iškovojo ne tik sidabro, bet ir bronzos medalius. Trečią vietą varžybose užėmė Julienas Benneteau ir Richardas Gasquet. Jis 7:6(4), 6:2 nugalėjo ispanus Davidą Ferrerą ir Feliciano Lopezą.