2016 04 18

Bukarešte – Didžiosios Britanijos talento pergalė

92-ą vietą ATP reitinge užimantis Kyle’as Edmundas debiutą Bukarešte pažymėjo pergale. Didžiosios Britanijos jaunasis talentas pirmame „RBD Nastase Tiriac Trophy“ turnyro etape po dviejų pratęsimų 7:6(7:4), 7:6(7:5) nugalėjo 2013 m. čia triumfavusį čeką Lukašą Rosolą.
Key Biscayne Tennis.JPEG-7955e
Kyle'as Edmundas / „Scanpix“ nuotr.

L.Rosolas pirmame turnyrų etape krito jau antrą savaitę iš eilės ir abu kartus jį nuskriaudė Didžiosios Britanijos tenisininkas. Praeitą pirmądienį „Rolex Masters“ turnyro starte jis 6:2, 6:3 nusileido Aljažui Bedene’ui.

Čekijos tenisininką nugalėjęs K.Edmundas kitame Bukarešto varžybų etape susikaus su ketvirta turnyro rakete Guillermo Garcia Lopezu, kuris dėl aukšto reitingo pirmąjį etapą praleido.

Pirmame sete tenisininkai, varžovui neleidę susikurti nė vienos „break point'o“ galimybės, užtikrintai nužygiavo iki pratęsimo, kuriame stipresnis buvo K.Edmundas.

Antrojo seto trečiame ir penktame geimuose L.Rosolas laimėjo dvi 21-erių brito padavimų serijas, tačiau persvarą iššvaistė šeštame bei dešimtame geimuose. Pratęsime K.Edmundas išsiveržė į priekį 6:3 ir nors tada 60-ą vietą ATP reitinge užimantis čekas laimėjo du taškus iš eilės, savo padavimais K.Edmundas užbaigė reikalus.

Pergalę pirmame „RBD Nastase Tiriac Trophy“ turnyro etape iškovojo ir šeštoji raketė Guido Pella, kuris 7:5, 6:2 nukovė vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusį rumuną Adrianą Ungurą. Antrame Bukarešto varžybų rate argentinietis raketes surems su Prancūzijos tenisininko Adriano Mannarino ir ispano Danielio Gimeno-Traverio poros nugalėtoju.

Pirmąjį etapą įveikę tenisininkai užsitikrino 20 ATP reitingo taškų ir 7,9 tūkst. JAV dolerių.