Caroline Wozniacki laimėjo moterų teniso turnyrą Briuselyje

Caroline Wozniacki
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Caroline Wozniacki
Šaltinis: BNS
0

Belgijos sostinėje pasibaigusį WTA serijos tarptautinį „Brussels Open“ moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 618 tūkst. JAV dolerių, laimėjo pajėgiausia planetos tenisininkė Caroline Wozniacki iš Danijos.

Šeštadienį vienetų varžybų finale turnyro favoritė Caroline Wozniacki trijuose setuose 2:6, 6:3, 6:3 įveikė aštuntąjį reitingą turėjusią kinę Peng Shuai ir laimėjo jau šešioliktąjį turnyrą karjeroje.

„Aš šiek tiek nustebusi, kad šiadien žaidžiau kokybišką tenisą. Dabar aš žiūriu į “Roland Garros„. manau esu puikiai jam pasirengusi“, – kalbėjo C.Wozniacki. Pirmajame atvirųjų Prancūzijos pirmenybių rate jai teks susitikti su japone Kimiko Date-Krumm.

Kartu su pagrindiniu prizu Danijos atstovei atiteko 103 tūkst. dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA reitingo taškų.