2016 01 03

Čekai įveikė australus Hopmano taurėje su Lleytonu Hewittu priešakyje

Australijoje prasidėjusio aštuonių mišrių ekipų tradicinio „Hopmano taurės“ (Hopman Cup 2016) teniso turnyro varžybas sekmadienį pergalė pradėjo Čekijos atstovai, kurie A grupės pirmojo turo mače 3:0 nugalėjo Auksinę šeimininkų (Australia Gold) ekipą:
Lleytonas Hewittas
Lleytonas Hewittas / „Scanpix“ nuotr.

Jiri Vesely (Čekija) – Lleyton Hewitt (Australija) 6:3, 6:7 (1:7), 6:4;
Karolina Pliskova (Čekija) – Jarmila Wolfe (Australija) 7:5, 6:3;
K. Pliskova/J. Vesely (Čekija) – J. Wolfe/L. Hewitt (Australija) 6:2, 7:5.

Pergale keturių duetų B grupės varžybas sekmadienį pradėjo kitą šeimininkų – „Žalioji“ (Australia Green) –komanda, 3:0 sutriuškinusi Vokietijos atstovus.

Moterų vienetų B grupės pirmojo turo mače Daria Gavrilova 6:2, 6:2 įveikė Sabinę Lisickį, Nickas Kyrgiosas 4:6, 6:1, 6:4 nugalėjo Alexanderį Zverevą, o D. Gavrilovos bei N. Kyrgioso duetas S. Lisickį ir A. Zverevą privertė pasiduoti rezultatu 6:3, 4:6, 10:7.

B grupėje dar rungtyniaus Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos tenisininkai, o A grupėje varžysis Ukrainos bei JAV tenisininkų duetai.

2015 metais šio turnyro nugalėtoja pirmą kartą varžybų istorijoje tapo Lenkijos komanda, finale 2:1 nugalėjusi šešiskart turnyro čempionus JAV atstovus.