2012 01 04

Čekijos komanda Hopmano taurėje iškovojo antrą pergalę ir artėja prie finalo

Vimbldono čempionė Petra Kvitova kartu su Tomašu Berdychu 3:0 nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų atstovus Hopmano taurės varžybose ir iškovojo antrą pergalę.
Petra Kvitova
Petra Kvitova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Petra Kvitova užtikrintai 6:2, 6:1 nugalėjo amerikietę Bethanie Mattek-Sands. Vyrų susitikime T.Berdychas 6:3, 6:3 nugalėjo Mardy Fishą.

Mišrių porų mače P.Kvitova ir T.Berdychas 6:3, 7:5 nugalėjo B.Matek-Sands ir M.Fisho duetą. Šis papildomas taškas gali būti svarbus kovoje dėl pirmos vietos „A“ grupėje.

Ankščiau Bulgarijos duetas Tsvetana Pironkova ir Grigoras Dimitrovas 2:1 nugalėjo Danijos komandą – Caroline Wozniacki su Frederiku Nielsenu.

Lemiamu tapo dvejetų mačas kurį T.Pironkova ir G.Dimitrovas laimėjo 3:6, 6:4, 10:1.

Prieš tai vykusiuose vienetų mačuose C.Wozniacki 7:5, 4:6, 6:2 nugalėjo T.Pironkovą. Tačiau pirma pasaulio raketė nebuvo patenkinta savo pasirodymu.

„Tai buvo sunkus mačas. Nesu rytinis žmogus, todėl mačas 9:30 man yra pakankamai ankstyvas“, – pareiškė C.Wozniacki.

Po G.Dimitrovo pergalės 7:6(5), 6:2 prieš F.Nielseną rezultatas tapo lygus.

Grupių nugalėtojai kausis šeštadienio finale. Rytoj „B“ grupės varžybose susitiks abu pralaimėjimus patyrusios Kinijos ir Australijos rinktinės. Dėl pirmos vietos grupėje kovos abi pergales iškovojusios Ispanijos ir Prancūzijos komandos.