„China Open“: Angelique Kerber keliauja toliau, Garbine Muguruza patyrė nesėkmę

Angelique Kerber
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Angelique Kerber
0

Kinijoje tęsiasi „China Open“ moterų turnyras, kuriame trečiadienį pergalę iškovojo pirmoji pasaulio raketė Angelique Kerber, tačiau iš pirmenybių pasitraukė Garbine Muguruza. Vokietė per pusantros valandos nugalėjo Barborą Strycovą 6:3, 7:6 (7:4), o ispanė nusileido puikią sportinę formą demonstruojančiai Petrai Kvitovai 1:6, 4:6.

2014 m. „China Open“ finalininkė P.Kvitova turnyro ketvirtfinalyje susitiks su devintąja pasaulio rakete Madison Keys. Amerikietė įveikė dar vieną pirmojo dešimtuko tenisininkę Svetlaną Kuznecovą 7:6 (7:2), 6:2.

Bilietą į aštuntfinalį iškovojusi A.Kerber dėl kelialapio į ketvirtfinalį rungtyniaus su Elina Svitolina, kuri trečiadienį nugalėjo Sabinę Lisicki 6:4, 6:4.

Pergales bei vietas tarp 16 stipriausių turnyro tenisininkių iškovojo Karolina Pliškova, Johanna Konta, Daria Gavrilova ir Caroline Garcia.

Į „China Open“ ketvirtfinalį patekusioms žaidėjoms atiteks 215 WTA reitingo taškų bei 130 tūkst. JAV dolerių piniginė premija, o aštuntfinalio dalyvės tenkinsis 120 reitingo taškų ir 62 tūkst. JAV dolerių čekiu.