2016 10 05

„China Open“: Angelique Kerber keliauja toliau, Garbine Muguruza patyrė nesėkmę

Kinijoje tęsiasi „China Open“ moterų turnyras, kuriame trečiadienį pergalę iškovojo pirmoji pasaulio raketė Angelique Kerber, tačiau iš pirmenybių pasitraukė Garbine Muguruza. Vokietė per pusantros valandos nugalėjo Barborą Strycovą 6:3, 7:6 (7:4), o ispanė nusileido puikią sportinę formą demonstruojančiai Petrai Kvitovai 1:6, 4:6.
Angelique Kerber
Angelique Kerber / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

2014 m. „China Open“ finalininkė P.Kvitova turnyro ketvirtfinalyje susitiks su devintąja pasaulio rakete Madison Keys. Amerikietė įveikė dar vieną pirmojo dešimtuko tenisininkę Svetlaną Kuznecovą 7:6 (7:2), 6:2.

Bilietą į aštuntfinalį iškovojusi A.Kerber dėl kelialapio į ketvirtfinalį rungtyniaus su Elina Svitolina, kuri trečiadienį nugalėjo Sabinę Lisicki 6:4, 6:4.

Pergales bei vietas tarp 16 stipriausių turnyro tenisininkių iškovojo Karolina Pliškova, Johanna Konta, Daria Gavrilova ir Caroline Garcia.

Į „China Open“ ketvirtfinalį patekusioms žaidėjoms atiteks 215 WTA reitingo taškų bei 130 tūkst. JAV dolerių piniginė premija, o aštuntfinalio dalyvės tenkinsis 120 reitingo taškų ir 62 tūkst. JAV dolerių čekiu.