Publikuota: 2017 gegužės 5d. 19:16

Dar vieną atkaklią dvikovą laimėjęs M.Raoničius – stipriausiųjų ketverte Turkijoje

Milošas Raoničius prieš Alberto Ramosą
„Scanpix“ nuotr. / Milošas Raoničius prieš Alberto Ramosą

Geriausias „Istanbul Open“ pirmenybių tenisininkas Milošas Raoničius laimėjo dar vieną atkaklų mūšį Turkijoje ir pateko į turnyro pusfinalį. Kanadietis po beveik dvi valandas trukusio mačo nugalėjo australą Bernardą Tomičių 7:6 (7:4), 7:6 (8:6).

M.Raoničiui tai buvo vos antrasis mačas ant grunto dangos, o ant šio aikštės paviršiaus jis praėjusiais metais nė karto nežaidė pusfinalyje. Turkijoje tenisininkas rungtyniauja pirmą kartą.

Šeštosios pasaulio raketės varžovas dėl kelialapio į „Istanbul Open“ finalą paaiškės kiek vėliau, kai savo ketvirtfinalio susitikimą sužais Laslo Djere'as bei Viktoras Troickis.

Kitame pusfinalyje susikaus Marinas Čiličius bei Diego Schwartzmanas. Kroatas 6:1, 6:1 sutriuškino Steve'ą Darcisą, o argentinietis nugalėjo Dušaną Lajovičių 7:5, 6:2.

Į „Istanbul Open“ stipriausiųjų ketvertą patekę tenisininkai jau užsitikrino 90 ATP reitingo tašku bei 22 tūkst. eurų piniginę premiją.