2013 01 02

Davidas Ferreras, Gaelis Monfilsas ir Nikolajus Davydenko pateko į ketvirtfinalį Katare

Pirmas pagal skirstymą Katare vykstančiame ATP 250 serijos turnyre Davidas Ferreras užtikrintai žengė į ketvirtfinalį. Penkta pasaulio raketė 6:3, 6:2 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį Tobiasą Kamkę iš Vokietijos.
Davidas Ferreras
Davidas Ferreras / „Scanpix“ nuotr.

D.Ferreras mače kartą pralaimėjo savo padavimus, tačiau varžovo laimėjo keturis kartus ir pergalę šventė po 80 minučių trukusios kovos.

Kitame etape D.Ferreras kovos su italu Paolo Lorenziu, kuris užtikrintai 6:0, 6:4 įveikė Lukašą Rosolą iš Čekijos.

Dešimta pasaulio raketė Richardas Gasquet tik po dramatiškos kovos 6:7(7), 6:4, 7:6(3) nugalėjo slovėną Gregą Žemlją. Tai buvo 300 prancūzo pergalė ATP turo varžybose. Pagal šį rodiklį jis užima aštuntą vietą tarp visų savo šalies atstovų ATP istorijoje.

Buvęs turnyro čempionas 31 metų Nikolajus Davydenko 7:5, 6:3 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą tėvynainį Michailą Južną. Mačas truko valandą ir 40 minučių. N.Davydenko sėkmingai išlaikė visas savo padavimų serijas, o varžovo laimėjo du kartus.

Praėjusių metų turnyro finalininkas Gaelis Monfilsas 6:4, 2:6, 6:4 nugalėjo trečią pagal skirstymą Philippą Kohlschreiberį.

Iš varžybų pasitraukė ir šeštas pagal skirstymą Viktoras Troickis. Serbijos atstovas 3:6, 5:7 nusileido slovakui Lukašui Lacko.