Davidas Ferreras iškopė į pusfinalį Valensijoje

Davidas Ferreras
„Scanpix“ nuotr. / Davidas Ferreras
0

Davidas Ferreras 12-ą kartą iš tiek pat galimų nugalėjo tėvynainį Nicolasą Almagro. Valensijoje vykstančio ATP 500 serijos turnyro ketvirtfinalyje D.Ferreras šventė pergalę rezultatu 6:3, 7:5. Mačas truko 82 minutes.

D.Ferreras siekia šešto ATP serijos turnyro nugalėtojo titulo šį sezoną. Jeigu 30-mečiui ispanui pavyks tai padaryti jis pagal šį rodiklį susilygins su šveicaru Rogeriu Federeriu.

Pusfinalyje D.Ferreras kovos su kroatu Ivanu Dodigu. Tik po kvalifikacijos į pagrindines varžybas patekęs Kroatijos tenisininkas ketvirtfinalyje 6:2, 7:6(6) nugalėjo tėvynainį Mariną Čiličių.

110-ą vietą pasaulio reitinge užimantis I.Dodigas penkis kartus laimėjo varžovo padavimų serijas.

Kitą pusfinalio porą sudarys 38-a pasaulio raketė Jurgenas Melzeris ir ukrainietis Alexandras Dolgopoloovas (ATP 21).
A.Dolgopolovas vos per 62 minutes 6:0, 6:2 sutriuškino čempiono titulą gynusį ispaną Marcelį Granollersą.

J.Melzeris po atkaklios kovos 7:6(7), 6:4 nugalėjo belgą Davidą Goffiną. Austrijos tenisininkas pergalę šventė po valandą ir 39 minutes trukusios kovos.

D.Goffinas po pralaimėjimo Valensijoje išskubėjo į Paryžių, kur akistata su geriausiu Lietuvos tenisininku Ričardu Berankiu pradės kovą dėl patekimo į pagrindines Prancūzijoje vykstančio „Masters“ serijos turnyro varžybas.

Temos: 1 Davidas Goffinas