2014 12 31

Davidas Ferreras šventė pergalę pirmame naujo sezono mače

Davidas Ferreras tapo pirmuoju profesionaliu teniso žaidėju, kuris naują sezoną pradėjo pergale. Dešimta pasaulio raketė Tailande vykstančiame parodomajame turnyre rezultatu 3:6, 6:3, 6:4 nugalėjo 26-ą pasaulio raketę Richardą Gasquet.
Davidas Ferreras
Davidas Ferreras / „Scanpix“/AP nuotr.

„The World Tennis Thailand Championship“ turnyras rengiamas pirmą kartą ir yra skirtas žaidėjams geriau pasiruošti naujo sezono kovoms. Turnyre dalyvauja šeši elitiniai ATP pasaulio reitingo tenisininkai.

Prancūzas R.Gasquet laimėjo pirmą setą, tačiau D.Ferreras nebuvo pasirengęs pasiduoti, laimėjo likusius du setus ir pateko į šių varžybų pusfinalį.

Dėl vietos finale D.Ferreras kovos su septinta pasaulio rakete Tomašu Berdychu.