2014 09 22

Davidas Goffinas antrą kartą karjeroje tapo ATP turnyro nugalėtoju

ATP serijos vyrų „Moselle Open“ teniso turnyro Prancūzijoje vienetų varžybų nugalėtoju tapo aštuntas pagal reitingą 23-ejų belgas Davidas Goffinas, sekmadienį finale per 74 minutes dvejuose setuose – 6:4, 6:3 – įveikęs šeštąją raketę 25-erių metų portugalą Joao Sousą.
Davidas Goffinas
Davidas Goffinas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Davidas Goffinas

Tai buvo antrasis Belgijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras, po triumfo liepos mėnesį Austrijoje. Iš viso jam pavyko laimėti 34 iš 36 paskutiniųjų dvikovų kortuose šiemet bei tapti trijų „ATP Challenger Tour“ serijos turnyrų nugalėtoju.

Kartu su pagrindiniu prizu D.Goffinui atiteko 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų ir 77 315 eurų čekis.

J.Sousa buvo priverstas tenkintis 150 ATP reitingo taškų bei 40 720 eurų piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo trečioji pora iš Lenkijos: Marcinas Matkowskis poroje su Mariuszu Fyrstenbergu finale 6:7 (3:7), 6:3 nugalėjo ketvirtus pagal skirstymą kroatą Mariną Draganją ir suomį Henrį Kontineną.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudarė 410,2 tūkst. eurų.