2017 02 10

Davidas Goffinas be vargo pasiekė finalinį ketvertą Sofijoje

Antrasis pagal skirstymą Sofijoje Davidas Goffinas nesusidūrė su problemomis ketvirtfinalio mače su Steve'u Darcisu. Belgijos atstovas per valandą ir 13 minučių nugalėjo savo tautietį 6:1, 6:3 ir pateko į „Sofia Open“ pusfinalį, kuriame susitiks su Roberto Bautista-Agutu.
Davidą Goffiną nugalėjęs Grigoras Dimitrovas žengė į „Australian Open“ čempionato pusfinalį / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Davidas Goffinas

D.Goffinas ketvirtfinalio mače su S.Darcisu laimėjo 78 proc. savo pirmųjų padavimų, keturis kartus palaužė varžovo kirčių seriją ir išsigelbėjo nuo 5 varžovo „break point'o“ galimybių iš tiek pat galimų.

Belgas „Sofia Open“ pirmenybėse dalyvauja pirmąjį kartą, o šiemet rungtyniauja trečiame ATP turnyre. „Australian Open“ pirmenybėse D.Goffinas pasiekė ketvirtfinalį, tačiau turėjo pripažinti Grigoro Dimitrovo pranašumą.

Jo varžovu kelyje link finalo tapo 16 pasaulio raketė R.Bautista-Agutas. Penktadienį jis dviejų setų kovoje 7:5, 7:6 (7:5) nugalėjo Liuksemburgo atstovą Gilles'į Mullerį.

Ispanas šiemet demonstruoja įspūdingą formą ir pralaimėjo vos vieną mačą iš 12 susitikimų. R.Bautista-Agutas neatsilaikė Milošui Raoničiui Melburne, tačiau tapo čempionu Čenajaus pirmenybėse.

Į „Sofia Open“ pusfinalį patekusiems tenisininkams atiteks 90 ATP reitingo taškų bei 24 tūkst. eurų piniginė premija.