2010 12 03

Daviso taurės finale – pusiausvyra

Po pirmos Daviso taurės finalo dienos tarp Serbijos ir Prancūzijos tenisininkų rezultatas lygus – 1:1.
Serbas Novakas Djokovičius išlygino Daviso taurės finalo rezultatą.
Serbas Novakas Djokovičius išlygino Daviso taurės finalo rezultatą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis pergalę savo šaliai iškovojo prancūzas Gaelis Mofilsas. Jis be didesnio vargo 6:1, 7:6, 6:0 nugalėjo Janko Tipsarevičių. Serbas atkakliau priešinosi tik antrame sete, o dvikovos pabaigoje atrodė tiesiog beviltiškai.

Serbų reikalus pataisė trečioji planetos raketė Novakas Djokovičius. Jis 6:3, 6:1, 7:5 įveikė Gillesą Simoną.

Tad po pirmos finalo dienos rezultats lygus  1:1.

Šeštadienį laukia dvejetų susitikimas. Beje, Serbijos rinktinės atstovai pranešė, kad N.Djokovičius gali žaisti ir dvejetų mače. Iš pradžių buvo planuota, kad serbų ekipos lyderis žais tik sekmadienį vienetų varžybose.

Serbai iki šiol nė sykio nėra laimėję Daviso taurės, prancūzai prestižiškiausią komandinį teniso trofėjų yra iškovoję devynis kartus.