2012 09 16

Daviso taurės pusfinalyje Čekija 2:1 pirmauja prieš Argentiną

Tomašas Berdychas ir Radekas Stepanekas išvedė Čekijos rinktinę į priekį Daviso taurės varžybų pusfinalio akistatoje su Argentina. Buenos Airėse vykstančiose varžybose čekų duetas 6:3, 6:4, 6:3 nugalėjo Carloso Berlocqo ir Eduardo Schwanko porą.
Radekas Stepanekas ir Tomašas Berdychas
Radekas Stepanekas ir Tomašas Berdychas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

T.Berdychas ir R.Stepanekas po sėkmingai atlikto pirmo padavimo laimėjo 74-is procentus taškų, o varžovų padavimų serijas mače laimėjo šešis kartus. Čekų duetas šį sezoną laimėjo tris dvejetų mačus iš trijų.

„Čia labai triukšminga ir mes tam buvome pasiruošę, - po pergalės kalbėjo R.Stepanekas. – Mes buvome susikoncentravę tik į savo aikštės pusę. Pasakėme sau, kad esame komanda ir viską turėsime ištverti kartu. Esame labai patenkinti savo pasirodymu.“

Čekijos rinktinė serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1 ir siekia antrą kartą per ketverius metus patekti į Daviso taurės finalą. Argentinos rinktinė dar niekada nėra laimėjusi Daviso taurės varžybų.

Sekmadienį T.Berdychas kovos su Juanu Martinu del Potro, o R.Stepanekas sukryžiuos raketes su Juanu Monaco.
Argentina žaisdama namie ant grunto paskutinį kartą Daviso taurės varžybas pralaimėjo 1998 metais slovakams.