Dėl arabų aukso kautis liko Novakas Džokovičius, Rogeris Federeris, Andy Murray ir Juanas Martinas Del Potro

Novakas Džokovičius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džokovičius
0

Prestižiniame „ATP 500“ serijos teniso turnyre Dubajuje liko keturi pretendentai į čempiono titulą. Jie grumsis dėl solidžių prizų – 409 tūkst. JAV dolerių čekio ir 500 ATP reitingo įskaitinių taškų, atiteksiančių vienam nugalėtojui.

Pusfinalyje žais ketvirto iš eilės aukso šiame turnyre siekiantis serbas Novakas Džokovičius. Pirmoji pasaulio ir turnyro raketė ketvirtadienį ketvirtfinalyje 6:1, 7:6 (8:6) palaužė septintą pagal skirstymą tautietį Janko Tipsarevičių.

Dėl vietos finale N.Džokovičius kausis su trečiąja turnyro rakete – britu Andy Murray. Šis taip pat ketvirtadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje 6:3, 7:5 eliminavo penktą pagal skirstymą čeką Tomašą Berdychą.

Kitą pusfinalio porą sudarys antroji turnyro raketė šveicaras Rogeris Federeris ir aštuntas pagal skirstymą argentinietis Juanas Martinas del Potro.

R.Federeris ketvirtfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo rusą Michailą Južnį, o J.M.del Potro 7:6 (7:1), 6:2 namo išsiuntė ketvirtą pagal skirstymą prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą.

Dubajaus teniso turnyro prizų fondą iš viso sudaro 1,7 mln. JAV dolerių.