2013 01 11

Dėl pirmo karjeros titulo Bernardas Tomičius kausis su Kevinu Andersonu

Jaunoji Australijos teniso žvaigždė Bernardas Tomičius pasiekė pirmą karjeroje ATP turnyro finalą ir turi progą pakartoti Lleytono Hewitto ir Rogerio Federerio pasiekimus.
Bernardas Tomičius
Bernardas Tomičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

64-ą vietą pasaulio reitinge užimantis B.Tomičius „Apia International Sydney“ turnyro pusfinalyje 7:6(10), 6:4 nugalėjo trečią pagal skirstymą italą Andreasą Seppį. Mačas truko 84 minutes.

Paskutiniu australu laimėjusiu šį ATP 250 serijos turnyrą tapo L.Hewittas 2005 metais. R.Federeris paskutinis 20-metis laimėjęs šias varžybas 2000 metais.

Turnyro finale B.Tomičius kovos su Kevinu Andersonu iš Pietų Afrikos Respublikos.

„Tai bus didelis mačas. Džiaugiuosi atsiradusia galimybe. Tikiu, kad turiu gerą progą laimėti, - apie ateinančią dvikovą kalbėjo B.Tomičius. – Kartą žaidžiau su Kevinu ir laimėjau. Jis puikiai paduoda ir yra sudėtingas žaidėjas. Tačiau aš pasitikiu savimi. Rytoj būsiu pasiruošęs. Atiduosiu visą širdį.“

Kitame pusfinalio mače 36-ą vietą pasaulio reitinge užimantis K.Andersonas po dramatiškos kovos ir ilgo pratęsimo paskutiniame sete 3:6, 6:4, 7:6(8) nugalėjo prancūzą Julieną Benneteau. Dvikova truko dvi valandas ir 23 minutes.