2019 06 19

Dėl WTA reitingo sosto kovojanti A.Barty pratęsė pergalių seriją Birmingeme

Nesulaikomai atvirosiose Prancūzijos pirmenybėse „Roland Garros“ ant grunto žaidusi Ashleigh Barty (WTA-2) neužtruko prisiderinti prie kitos dangos – žolės. Pirmajame mače ant šios dangos tenisininkė pasiekė užtikrintą pergalę.
Ashleigh Barty
Ashleigh Barty / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Nature Valley Classic“ turnyro Birmingeme pirmame etape australė 6:3, 6:4 įveikė kroatę Donną Vekič (WTA-22) ir iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės.

Nors kroatė praėjusią savaitę Notingeme nužygiavo iki pat finalo, o ant žolės visuomet demonstruoja solidžius rezultatus, A.Barty prireikė vos pusės pirmojo seto įsižaisti ir pradėti kontroliuoti situaciją.

Būtent šiame turnyre 23-ejų Australijos teniso žvaigždė pasiekė savo pirmą „Premier“ serijos turnyro finalą 2017 metais.

Laimėjus pirmąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrą Paryžiuje, A.Barty priartėjo prie pirmosios WTA reitingo vietos – dabar ją ir stipriausią planetos tenisininkę Naomi Osaką skiria vos 252 taškai.

Sėkmingai pasirodžiusi ant savo mėgstamiausios dangos ir sulaukusi ankstyvo N.Osakos iškritimo australė jau pirmadienį gali tapti naująja WTA reitingo karaliene.

Antrame varžybų rate tenisininkės lauks amerikietė Jennifer Brady (WTA-66), kuri 6:3, 6:3 įveikė Lesiją Tsurenko (WTA-32).