2010 12 05

Deviso taurės finale į priekį įsiveržė prancūzai (nuotraukos)

2010 metų Deviso taurės – komandinių vyrų teniso varžybų – finalo mače po antrosios dienos devyniskart prizo savininkė Prancūzija svečiuose 2:1 pirmauja prieš Serbijos ekipą. Prancūzai įsiveržė į priekį fo fantastiško dvejetų mačo.
Deviso taurės turnyre dvejetų varžybose nugalėjo svečiai iš Prancūzijos
Deviso taurės turnyre dvejetų varžybose nugalėjo svečiai iš Prancūzijos / „Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį vieninteliame dvejetų mače Arnaud'as Clementas poroje su Michaeliu Llodra 3:6, 6:7 (3:), 6:4, 7:5, 6:4 privertė pasiduoti korto šeimininkus Viktorą Troickį ir Nenadą Žimonjičių.

„Mūsų raktas į pergalę buvo mūsų užsispyrimas ir dvasia“, – po mačo sakė A.Clementas.

„Šis susitikimas buvo tikras nervų karas. Toks koks dažniausiai ir būna dvejetų susitikimas Deviso taurės finale. Momentais tenisas buvo tiesiog fantastiškas. Atmosfera buvo pragariška mums, bet ji suteikė dar daugiau noro nugalėti“, – teigė Prancūzijos rinktinės kapitonas Guy'us Forgetas.

Penktadienį vienetų mačuose prancūzas Gaelis Monfilsas 6:1, 7:6 (7:4), 6:0 nugalėjo Janko Tipsarevičių, tačiau serbas Novakas Džokovičius 6:3, 6:1, 7:4 įveikė prancūzą Gillesą Simoną.