Didžiojoje Britanijoje vykusio „Challenger“ turnyro čempionu tapo Dustinas Brownas

Dustinas Brownas
„Scanpix“ nuotr. / Dustinas Brownas
0

Didžiojoje Britanijoje baigėsi „AEGON GB Pro-Series“ turnyras, kurio vyrų varžybose dalyvavo ir Laurynas Grigelis. „Challenger“ serijos turnyro nugalėtoju tapo Dustinas Brownas.

Vokietijai atstovaujantis D.Brownas finale susitiko su 211-ą poziciją ATP klasifikacijoje užimančiu Janu Mertlu iš Čekijos ir šventė pergalę rezultatu 7:6(1), 6:4. Mačas truko valandą ir 28 minutes.

J.Mertlas pusfinalyje po sunkios kovos ir nesėkmingo pirmo seto 2:6, 6:4, 6:3 nugalėjo Michaelį Berrerą. Šis Vokietijos tenisininkas ketvirtfinalyje eliminavo L.Grigelį.

Turnyro nugalėtojui atiteko 80 reitingo taškų ir 6 tūkst. eurų.

D.Brownas šiuo metu pasaulio reitinge užima 172-ą vietą, tačiau po triumfo „AEGON GB Pro-Series“ turnyre turėtų pakilti apytiksliai per 30-imt pozicijų.