2017 02 16

Dominicas Thiemas po atkaklios kovos įveikė Alexanderį Zverevą

Antrasis pagal skirstymą „AMRO World Tennis Tournament“ pirmenybėse Dominicas Thiemas iškovojo kelialapį į antrąjį šio turnyro etapą. Jau pirmame mače austrui teko susigrumti su Alexanderiu Zverevu, tačiau nugalėti pavyko 3:6, 6:3, 6:4.
Dominicas Thiemas prieš Benoitą Paire
Dominicas Thiemas prieš Benoitą Paire / „Scanpix“ nuotr.

A.Zverevas šią savaitę pakilo į savo aukščiausią karjeros vietą ATP pasaulio reitinge (18), nes sekmadienį tapo „Open Sud de France“ čempionu.

„Šiuo metu jis yra vienas geriausių pasaulio žaidėjų, – po mačo vokiečiui pagyrų negailėjo D.Thiemas. – Jis puikiai sužaidė Melburne prieš Rafaelį Nadalį ir ką tik laimėjo savo antrąjį titulą. Tai man buvo labai nesėkmingi burtai.“

Tačiau pralaimėjęs pirmąjį setą D.Thiemas žaidė užtikrintai. Jis pradėjo kontroliuoti žaidimą ir laimėjo 82 proc. savo pirmųjų padavimų.

Austras antrame turnyro etape susitiks su Gilles'iu Simonu, prieš kurį tarpusavio dvikovose pirmauja rezultatu 3:2.

„Tai bus jau šeštasis mūsų mačas, todėl puikiai pažįstame vienas kito žaidimą, – pasakojo austras. – Jis žaidžia kiek kitaip nei kiti pasaulio tenisisinkai. Galiu pasakyti tik tiek, kad bus labai sunku fiziškai.“

Pergalę trečiąją varžybų dieną iškovojo ir prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga, kuris nugalėjo Sidnėjuje triumfavusį Gilles'į Mullerį 6:4, 6:2. Prancūzijos tenisininkas sykį jau yra žaidęs (2011 m.) finale Roterdame, tačiau patyrė nesėkmę.

Į antrąjį „AMRO World Tennis Tournament“ etapą patekę tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 24 tūkst. eurų piniginę premiją.