2014 11 01

Dramatiškame Reunjono pusfinalyje Ričardas Berankis neprilygo Florentui Serra

Ričardas Berankis nesugebėjo patekti į „Open de La Reunion“ turnyro finalą. 103-ią vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis rezultatu 1:6, 7:6(1), 4:6 pralaimėjo 33-ejų metų ir 455-ą vietą ATP klasifikacijoje užimančiam prancūzui Florentui Serra.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“/„Anadolu Ajansi“ nuotr.

Susitikimo pradžioje R.Berankio pirmo padavimo taiklumas siekė vos 20 procentų. Tuo sėkmingai pasinaudojo F.Serra ir išsiveržė į priekį 3:1. Prancūzijos teniso veteranas toliau sėkmingai rinko taškus po savo padavimų ir pirmą setą laimėjo po 28-ias minutes trukusios kovos.

Antras setas susiklostė neprognozuojamai. R.Berankis pirmavo 4:1, tačiau F.Serra sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 6:5. Prancūzas stojo atlikti padavimų, kurie galėjo nulemti jo pergalę ir iki laimėjimo 33-ejų žaidėjui trūko vos taško – 40:30. Ant prarajos atsidūręs R.Berankis sudėtingiausią akimirką laimėjo oponento padavimus ir užtikrintai antro seto pratęsimą.

Tačiau paskutinis setas priklausė F.Serra. Prancūzas pačioje pabaigoje laimėjo lietuvio padavimų seriją ir mačą.

Už pergalę pusfinalyje tenisininkui atiteko 48 reitingo taškai, o rytojaus finale lauks akistata su pirmu pagal skirstymą Robinu Haase‘u. Nyderlandų atstovas kitame pusfinalio mače 6:3, 7:6(2) nugalėjo trečią pagal skirstymą britą Jamesą Wardą.

Turnyro čempionui atiteks 80 reitingo taškų ir 5 tūkstančių eurų premija.