Antradienį po pietų toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato mačai.
Moterų turnyre staigmeną pateikė estė Kaia Kanepi, rezultatu 6:4, 6:4 iš turnyro eliminavusi šeštąją pagal reitingą Australijos atstovę Samanthą Stosur.
Kitos dvi prie favoričių priskiriamos tenisininkės pateko į antrąjį ratą – trečiąjį reitingą turinti lenkų kilmės Danijos tenisininkė Caroline Wozniacki 6:1, 6:1 nugalėjo italę Tathianą Garbin, o 2004-aisiais Vimbldoną laimėjusi tačiau tik šešiolikta pagal skirstymą šiemet rusė Marija Šarapova 6:1, 6:0 sutriuškino tautietę Anastasiją Pivovarovą.
Kitų antradienį pasibaigusių, tačiau neskalbtų moterų vienetų turnyro susitikimų rezultatai:
Anastasija Rodionova (Australija) – Anne Keothavong (D. Britanija) 3:6, 6:2, 6:4;
Alberta Brianti (Italija) – Jill Craybas (JAV) 6:2, 7:5;
Monica Niculescu (Rumunija) – Gisela Dulko (Argentina) 6:3, 6:2;
Edina Gallovits (Rumunija) – Timea Bacsinszky (Šveicarija) 4:6, 7:5, 6:3;
Petra Kvitova (Čekija) – Sorana Cirstea (Rumunija) 6:2, 6:2;
Romina Oprandi (Italija) – Heather Watson (D. Britanija) 6:4, 1:6, 6:3;
Klara Zakopalova (Čekija) – Yvonne Meusburger (Austrija) 6:7 (1:7), 6:1, 6:0;
Dominika Cibulkova (Slovakija) – 25 – Lucie Šafaržova (Čekija) 7:6 (7:5), 6:4;
Roberta Vinci (Italija) – Sybille Bammer (Austrija) 6:3, 6:3;
31 – Alexandra Dulgheru (Rumunija) – Kimiko Date Krumm (Japonija) 6:2, 6:7 (3:7), 6:1;
Raluca Olaru (Rumunija) – Alize Cornet (Prancūzija) 5:7, 6:4, 6:4;
9 – Li Na (Kinija) – Chanelle Scheepers (PAR) 7:6 (7:5), 6:2;
Ayumi Morita (Japonija) – Tamarine Tanasugarn (Tailandas) 7:5, 6:1;
Bojana Jovanovski (Serbija) – Casey Dellacqua (Australija) 6:1, 6:0;
Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) – Jelena Vesnina (Rusija) 6:1, 6:3;
32 – Sara Errani (Italija) – Julie Coin (Prancūzija) 6:2, 6:4;
Arantxa Parra Santonja (Ispanija) – Olga Govorcova (Baltarusija) 6:3, 2:6, 6:4;
18 – Aravane Rezai (Prancūzija) – Magdalena Rybarikova (Slovakija) 6:7 (8:10), 6:2, 7:5;
Anastasija Pavliučenkova (Rusija) – Iveta Benesova (Čekija) 6:3, 6:4;
14–Viktorija Azarenka (Baltarusija) – Mirjana Lučič (Kroatija) 6:3, 6:3.
Vyrų vienetų varžybų pirmojo rato neįveikė aštuntąjį reitingą turėjęs ispanas Fernando Verdasco. Antradienį jis keturių setų kovoje rezultatu 6:7 (9:11), 2:6, 7:6 (8:6), 4:6 turėjo pripažinti italo Fabio Fogninio pranašumą.
Kiti trys antradienio popietę žaidę pirmojo aštuntuko žaidėjai be didesnio vargo nugalėjo savo varžovus: 2008-aisiais šį turnyrą laimėjęs ir antras pagal skirstymą ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:4, 6:4 nugalėjo japoną Kei Nishikorį, ketvirtąjį reitingą turintis škotas Andy Murray 7:5, 6:1, 6:2 sutriuškino čeką Janą Hajeką, o šeštoji raketė švedas Robinas Soderlingas 6:2, 6:2, 6:3 įveikė amerikietį Robby Ginepri.
Kitų antradienį vykusių, tačiau neskelbtų vyrų vienetų turnyro mačų rezultatai:
13–Michail Južnyj (Rusija) – Dudi Sela (Izraelis) 6:3, 6:4, 4:6, 7:6 (7:2);
Paul–Henri Mathieu (Prancūzija) – Marc Gicquel (Prancūzija) 6:1, 7:5, 3:6, 6:1;
Robin Haase (Olandija) – James Blake (JAV) 6:2, 6:4, 6:4;
Andreas Seppi (Italija) – 19–Nicolas Almagro (Ispanija) 7:6 (7:4), 7:6 (9:7), 6:2;
Tobias Kamke (Vokietija) – Guillermo Garcia–Lopez (Ispanija) 5:7, 2:6, 7:5, 6:4, 6:4;
10–Jo–Wilfried Tsonga (Prancūzija) – Robert Kendrick (JAV) 7:6 (7:2), 7:6 (8:6), 3:6, 6:4;
Florent Serra (Prancūzija) – Simon Greul (Vokietija) 7:6 (7:2), 6:3, 6:2;
Aleksnder Dolgopolov (Ukraina) – Marco Chiudinelli (Šveicarija) 6:4, 6:3, 6:3;
25–Thomaz Bellucci (Brazilija) – Ricardo Mello (Brazilija) 6:4, 6:4, 6:4;
9–David Ferrer (Ispanija) – Nicolas Kiefer (Vokietija) 6:4, 6:2, 6:3;
Andreas Beck (Vokietija) – Jamie Baker (D. Britanija) 7:6 (7:4), 6:3, 6:4;
Jeremy Chardy (Prancūzija) – Daniel Gimeno (Ispanija) 6:3, 6:3, 6:1;
Lukas Lacko (Slovakija) – 24–Marcos Baghdatis (Kipras) 6:3, 2:6, 6:3, 6:1;
32–Julien Benneteau (Prancūzija) – Kristof Vliegen (Belgija) 2:6, 6:7 (6:8), 6:1, 6:2, 7:5;
Jarkko Nieminen (Suomija) – Stefan Koubek (Austrija) 6:4, 7:6 (7:3), 5:7, 6:2;
Lukasz Kubot (Lenkija) – Blaz Kavcic (Slovėnija) 4:6, 6:2, 6:2, 6:3;
Michael Russell (JAV) – Pere Riba–Madrid (Ispanija) 6:3, 7:6 (7:1), 2:6, 7:6 (7:1);
23–Philipp Petzschner (Vokietija) – Stephane Robert (Prancūzija) 6:4, 7:6 (8:6), 4:6, 2:6, 6:4.