2017 03 13

Dykumos karaliui Indian Velso starte teko sunkus testas

Antroji pasaulio raketė iš Serbijos Novakas Džokovičius jau pačioje pirmoje Indian Velso turnyro kovoje sutiko didelį pasipriešinimą ir dėl pergalės kovėsi beveik dvi valandas. Penkis kartus šio turnyro čempionas 6:4, 7:6 (7:5) nugalėjo jauną Didžiosios Britanijos tenisininką Kyle‘ą Edmundą ir pateko į trečią varžybų ratą.

Tai buvo trečia abiejų tenisininkų akistata karjeroje. K.Edmundas pirmą kartą turėjo tokią artimą galimybę laimėti setą akistatoje su N.Džokovičiumi. 22-ejų metų britas antroje dalyje pirmavo 5:3 ir stojo atlikti padavimų. Tačiau serbas sugebėjo atsitiesti ir antrą setą laimėjo po pratęsimo.

„Manau, kad pirmame sete žaidžiau gerai. Antrame sete buvo pakilimų ir nuopuolių, – kalbėjo N.Džokovičius. – Tačiau turiu pagirti ir Kyle‘ą. Jis žaidė tikrai agresyvų tenisą. Antro seto pradžioje ir viduryje atliko daug vinerių.

Susitikime nebuvo daug dalykų, kuriuos dariau neteisingai. Tai buvo labai solidus mačas. Kokybiškas tenisas. Geras testas. Džiaugiuosi bendru pasirodymu.“

N.Džokovičius Indian Velso turnyre nugalėtojo sosto neužleidžia paskutinius trejus metus. „BNP Paribas Open“ turnyre serbas iškovojo 48-ias pergales ir patyrė tik 6-is pralaimėjimus.

Serbų pasididžiavimas iš viso per karjerą tapo 30-ies „Masters“ serijos turnyrų nugalėtoju. Laimėjo 299-is susitikimus ir patyrė 62-i nesėkmes.

Kitame varžybų rate N.Džokovičiaus taip pat lauks ypač sudėtingas testas ir akistata su Juanu Martinu del Potro. Tiesa Argentinos tenisininkui iš 16-os tarpusavio dvikovų pavyko laimėti tik keturias.

Vyrų varžybų antro rato rezultatai:

(4) Kei Nishikoris (Japonija) – Danielis Evansas (Didžioji Britanija) 6:3, 6:4;
(5) Rafaelis Nadalis (Ispanija) – Guido Pella (Argentina) 6:3, 6:2;
(2) Novakas Džokovičius (Serbija) – Kyle‘as Edmundas (Didžioji Britanija) 6:4, 7:6 (7:5);
(9) Rogeris Federeris (Šveicarija) – Stephane‘as Robertas (Prancūzija) 6:2, 6:1
(12) Grigoras Dimitrovas (Bulgarija) – Michailas Južnas (Rusija) 6:4, 6:0;
(31) Juanas Martinas del Potro (Argentina) – Federico Delbonis (Argentina) 7:6 (7:5), 6:3;
(17) Jackas Sockas (JAV) – (Q) Henri Laaksonenas (Šveicarija) 6:3, 0:6, 6:4;
(18) Aleksandras Zverevas (Vokietija) – Facundo Bagnis (Argentina) 7:6 (12:10), 6:3;
Donaldas Youngas (JAV) – (23) Samas Querrey (JAV) 6:3, 3:6, 6:3;
(24) Steve‘as Johnsonas (JAV) – Kevinas Andersonas (PAR) 6:4, 3:6, 7:6 (7:4);
(WC) Tayloras Fritzas (JAV) – (6) Marinas Čiličius (Kroatija) 4:6, 7:5, 6:4;
(15) Nickas Kyrgiosas (Australija) – Horacio Zeballosas (Argentina) 6:3, 6:4;
Malekas Jaziris (Tunisas) – (32) Marcelis Granollersas (Ispanija) 7:5, 6:3;
(26) Fernando Verdasco (Ispanija) – Pierre‘as-Hugues Herbertas 7:6 (7:5), 6:1;
(14) Lucas Pouille (Prancūzija) – Janas-Lennardas Struffas (Vokietija) 6:3, 6:2;
(25) Gillesas Mulleris (Liuksemburgas) – Jiri Vesely‘is (Čekija) 7:6 (7:1), 6:1;