2017 02 11

„Equador Open“ pusfinalyje – Alberto Ramosas ir Paolo Lorenzis

Ekvadoro Kito mieste tęsiasi „Ecuador Open“ pirmenybės, kurių prizinis fondas sudaro 540 tūkst. JAV dolerių. Šeštadienį į turnyro pusfinalį pateko antrasis pagal skirstymą Alberto Ramosas bei trečioji varžybų raketė Paolo Lorenzis.
Alberto Ramosas
Alberto Ramosas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A.Ramosas „Ecuador Open“ ketvirtfinalyje nugalėjo atrankos turnyro dalyvį Roberto Carballesą Baeną 7:5, 4:6, 6:2. Mačas buvo itin atkaklus, tačiau pergalę iškovojęs ispanas turėjo daugiau jėgų svarbiausiomis mačo akimirkomis, kuris užsitęsė beveik tris valandas.

A.Ramosas dėl kelialapio į finalą susitiks su P.Lorenziu. Jis nesunkiai nugalėjo Rajeevą Ramą 6:3, 6:4. Italas šiose pirmenybėse dar nepralaimėjo nė vieno seto, o savo varžovą nugalėjo vos per 66 minutes.

Du kartus titulą iškovojęs Victoras Estrella iškovojo 13 pergalę Ekvadore iš tiek pat galimų. Šį kartą tenisininkas įveikė atrankos turnyro dalyvį Federico Gaio 6:4, 6:4.

Dėl trečiojo „Ecuador Open“ titulo kovojantis V.Estrella pusfinalyje susitik su Thomazu Bellucciu. Jis vos per 53 minutes susitvarkė su Renzo Olivo pasipriešinimu 6:2, 6:1.

Pergalę iškovoję tenisininkai užsidirbo 90 ATP reitingo taškų bei 24 tūkst. JAV dolerių.