2018 03 31

Estas iš pykčio šveitė raketę – R.Berankis žengė į „Challenger“ turnyro finalą

Prancūzijoje vykstančiame „Challenger“ serijos teniso turnyro finale žais Ričardas Berankis (ATP-103). Pusfinalyje lietuvis 6:3, 6:3 palaužė estą Jurgeną Zoppą (ATP-147).
Ričardas Berankis

Pirmajame sete R.Berankis išsiveržė į priekį 4:2, kai laimėjo varžovo padavimą. Tada savo padavimą lietuvis įspūdingai laimėjo sausu rezultatu ir pirmavo 5:2. Estas atsakė sausai laimėtu savo padavimu – 5:3. R.Berankis setą laimėjo neklysdamas savo padavimų serijos metu – 6:3.

Antrajame sete po 30 minučių kovos R.Berankis pagaliau laimėjo varžovo padavimų seriją ir įsiutino estą, kuris šveitė raketę. Lietuvis išsiveržė į priekį 4:3. Antrą iš eilės varžovo padavimų seriją laimėjęs lietuvis šventė pergalę.

Lietuvis ir estas prieš tai buvo susitikę tris kartus. Du kartus pergalę šventė R.Berankis – 2012 metais Sankt Peterburge, kai J.Zoppas pasitraukė iš kovos dėl traumos, ir 2011 metais Daviso taurėje. 2015 metais Vankuveryje nugalėjo Estijos tenisininkas.

R.Berankiui tai bus antras „Challenger“ serijos turnyro finalas šiemet. Lietuvis sausio mėnesį dalyvavo Reno turnyro finale, kuriame nusileido Vasekui Pospisliui.

Finale R.Berankis susitiks su pirmąja turnyro rakete Marcosu Baghdačiu (ATP-82) arba Constant Lestienne (ATP-234).

R.Berankis Prancūzijoje žaidė ir dvejetų turnyre, tačiau ten krito jau po pirmos kovos.