2019 05 05

Estorilio čempionas – 20-metis Stefanos Tsitsipas nukovė patyrusį vilką

Graikijos teniso žvaigždė Stefanos Tsitsipas (ATP-10) Estorilyje laimėjo pirmą karjeros titulą ant grunto.
Stefanos Tsitsipas
Stefanos Tsitsipas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

ATP 250 serijos Portugalijoje finale graikas 6:3, 7:6(4) nugalėjo 33-ejų Pablo Cuevą (ATP-67).

Pirmą kartą ant grunto triumfavęs graikas įgijo pasitikėjimo prieš svarbiausius grunto turnyrus Romoje ir Madride.

O varžovas buvo rimtas. Urugvajietis P.Cuevas yra laimėjęs šešis turnyrus ant šios dangos.

20-metis S.Tsitsipas iškovojo trečią karjeros ir antrą šį sezoną titulą. Iki šiol jis buvo laimėjęs tik uždarų patalpų turnyrus Stokholme ir Marselyje.

Graikijos tenisininkas pelnė 250 ATP reitingo taškus ir 90 tūkst. eurų.