2015 04 08

Fernandas Verdasco sėkmingai pradėjo Hjustono čempiono titulo gynybą

Hjustone (JAV) tęsiasi ATP serijos „Fayez Sarofim & Co US Men's Clay Court Championship“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 488 225 JAV dolerių.
Fernandas Verdasco
Fernandas Verdasco / US Men's Clay Court Championship nuotr.

Pergale vienetų varžybas pradėjo nugalėtojo titulą ginantis bei šeštas pagal skirstymą šiemet ispanas Fernando Verdasco. Antradienį Ispanijos tenisininkui pirmajame rate buvo įskaityta pergalė 6:3, 4:3 prieš mačo dėl traumos nebaigusį italą Paolo Lorenzį.

Pergales šešioliktfinalyje iškovojo ir kiti du pajėgiausiųjų aštuntuko žaidėjai – penktąjį reitingą turintis Santiago Giraldo iš Kolumbijos 6:2, 6:2 nugalėjo brazilą Rogerio Dutrą Silvą, o septintas pagal skirstymą prancūzas Jeremy'is Chardy'is 6:4, 6:4 įveikė serbą Dušaną Lajovičių.

Kitų antradienį pasibaigusių šešioliktfinalio mačų rezultatai:

Jack Sock (JAV) – Joao Souza (Brazilija) 5:7, 6:4, 6:2;
Steve Johnson (JAV) – Donald Young (JAV) 7:5, 6:4;
Chung Hyeon (Pietų Korėja) – Facundo Argueello (Argentina) 6:3, 7:5;
Teimuraz Gabašvili (Rusija) – Tim Smyczek (JAV) 6:3, 6:3;
Janko Tipsarevič (Serbija) – Guilherme Clezar (Brazilija) 6:4, 3:6, 7:6 (9:7).

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 88,8 tūkst. dolerių čekis.