Publikuota: 2011 lapkričio 20d. 13:46

Ričardas Berankis „Slovak Open“ finale neprilygo Lukašui Lacko

Ričardas Berankis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ričardas Berankis
Ričardas Berankis po keturių pusfinalių „Challenger“ serijos turnyruose pagaliau pasiekė pirmą finalą, tačiau titulo dar bus priverstas palaukti. 21 metų Lietuvos tenisininkas „Slovak Open“ finale 6:7 (7), 2:6 pralaimėjo kortų šeimininkui Lukašui Lacko.

Pirmas setas susiklostė dramatiškai. L.Lacko laimėjo varžovo padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 5:2. Tačiau R.Berankis netrukus išlygino rezultatą 5:5, o pratęsime turėjo net keturias progas tašku laimėti setą, tačiau jomis nepasinaudojo.

Slovakijos tenisininkas po sėkmingai pasibaigusio pirmo seto iniciatyvos nepaleido ir antrame – 4:0. R.Berankiui sugrįžti į žaidimą nepavyko. Finalo mačas truko 83 minutes.

Už pergalę finale L.Lacko gavo 110 reitingo taškų, o R.Berankis už patekimą į finalą  – 65 taškus.

Lietuvos tenisininkas jau kitą savaitę pradės kovas Suomijos turnyre, kur gins čempiono titulą. Pirmame rate R.Berankis kovos su Adrianu Mannarinu.