Finale Novako Džokovičiaus ir Andy Murray akistata

Novakas Džkovičius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džkovičius
0

Novakas Džokovičius Sinsinatyje vykstančiame ATP 1000 serijos teniso turnyre sieks jau dešimto titulo šiais metais.

Serbas vietą finale pelnė kai pusfinalyje iškovojo pergalę prieš Tomašą Berdychą. N.Džokovičius pirmame sete atsiliko 3:5, tačiau laimėjo keturis geimus iš eilės ir setą 7:5. Čekijos tenisininkas dėl dešinio peties skausmų nutraukė kovą.

„Puiku, dar vienas finalas man. Puikus pasiekimas. Pamėginsiu iškovoti dar vieną titulą“, – pareiškė N.Džokovičius.

24 metų Serbijos tenisininkas  šį sezoną iškovojo 57-ias pergales ir patyrė tik vieną pralaimėjimą.

Dar vienu finalo dalyviu tapo Andy Murray. Didžiosios Britanijos tenisininkas 2008 metų finale nugalėjo N.Džokovičių.

Pusfinalyje A.Murray 6:3, 7:6(8) palaužė amerikietį Mardy Fishą ir iškovojo 300-ąją pergalę ATP turo turnyruose.