2011 05 31

„French Open“: dėl tamsos atidėtame aštuntfinalio mače Andy Murray'us įveikė serbą

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose antradienį buvo baigtas išvakarėse dėl tamsos sustabdytas paskutinis vyrų vienetų turnyro aštuntfinalio mačas tarp ketvirtosios raketės škoto Andy Murray'aus ir 15-u skirstyto serbo Viktoro Troickio.
Andy Murray'us
Andy Murray'us / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalę rezultatu 4:6, 4:6, 6:3, 6:2, 7:5 iškovojo A.Murray'us, kuris „French Open“ ketvirtfinalyje susitiks su argentiniečiu Juanu Ignacio Chela.

V.Troickis pirmadienį sėkmingiau pradėjo mačą ir laimėjo pirmuosius du setus, tačiau škotas sugebėjo išlyginti rezultatą, o pratęsus dvikovą antradienį laimėjo lemiamą setą, nors ir jame serbas pirmavo 5:3. Iš viso mačas truko 3 val. ir 55 minutes.

Atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių bendrą prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų,

Ketvirtfinalio poros:

1-Rafaelis Nadalis (Ispanija) – 5-Robinas Soderlingas (Švedija);
4-Andy Murray'us (D. Britanija) – Juan Ignacio Chela (Argentina);
9-Gaelis Monfilsas (Prancūzija) – 3-Rogeris Federeris (Šveicarija);
2-Novakas Džokovičius (Serbija) – Fabio Fognini (Italija) – italas atsisakė žaisti.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams