Gaelis Monfilsas ir Jo-Wilfriedas Tsonga iškopė į pusfinalį Prancūzijoje

Gaelis Monfilsas
„Scanpix“ nuotr. / Gaelis Monfilsas
0

Gaelis Monfilsas tęsia įspūdingą sugrįžimą į teniso kortus ir savo žaidimu džiugina aistruolis Prancūzijoje vykstančiame ATP 250 serijos „Moselle Open“ turnyre. Po beveik keturių mėnesių į teniso kortus sugrįžęs prancūzas 6:7(3), 6:4, 6:4 nugalėjo vokietį Philippą Kohlschreiberį ir pateko į turnyro pusfinalį.

Buvusi septinta pasaulio raketė šiuo metu ATP klasifikacijoje nukrito į 44-ą poziciją. G.Monfilsą kamavo kelio trauma. 2009 metais šio turnyro finale jis nugalėjo Ph. Kohlschreiberį ir tapo čempionu.

G.Monfilsas pusfinalyje kovos su 28-a pasaulio rakete Andreasu Seppiu. Italijos tenisininkas 7:5, 6:2 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą Florianą Mayerį.

A.Seppis mače po sėkmingo pirmo padavimo laimėjo net 97 procentus taškų, o varžovo padavimų seriją laimėjo keturis kartus.

Čempiono titulą ginantis Jo-WIlfiredas Tsonga užtikrintai 6:3, 6:4 nugalėjo amerikietį Jesse‘į Levine‘ą. Pirmas pagal skirstymą Prancūzijos tenisininkas mače realizavo tris iš keturiolikos galimybių laimėti varžovo padavimus.

J.W.Tsonga pusfinalyje kovos su aštuntu pagal skirstymą Nikolajumi Davydenko. Vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavęs Rusijos atstovas 6:7(5), 7:6(6), 6:0 nugalėjo Ivo Karlovičių. Kroatijos tenisininką šį kartą tik taškas skyrė nuo pergalės.

N.Davydenko iškovojo 450-ąją karjeros pergalę ATP ture. 31 metų Rusijos atstovas per karjerą laimėjo 21-ą ATP turnyrą, o šiuo metu užima 48-ą vietą pasaulio reitinge.