2015 04 17

Gaelis Monfilsas pratęsė karjeros žygį Monte Karle ir pateko į pusfinalį

Gaelis Monfilsas dar kartą pademonstravo aukščiausio lygio žaidimą, rezultatu 6:1, 6:3 nugalėjo 11-ą pasaulio raketę Grigorą Dimitrovą ir pirmą kartą karjeroje pateko į Monte Karle vykstančio „Masters“ serijos turnyro pusfinalį.
Gaelis Monfilsas
Gaelis Monfilsas / „Scanpix“ nuotr.

Dieną prieš G.Monfilsas nugalėjo antrą pasaulio raketę Rogerį Federerį. G.Dimitrovas eliminavo čempiono titulą gynusį Stanislasą Wawrinką.

Pirmą setas truko vos 22-i minutes. G.Monfilsas žaidė agresyviai ir neleido varžovui laisvai jaustis aikštėje. Mačas truko 58-ias minutes.

„Norėjau priversti jį daug bėgioti. Iš vieno šono į kitą. Pirmyn ir atgal“, – po pergalės kalbėjo G.Monfilsas.

Turnyro pusfinalyje prancūzas žais su Tomašu Berdychu. Čekijos tenisininkui įskaityta pergalė prieš mačo dėl traumos negalėjusį tęsti Milošą Raoničių. T.Berdychas pirmame sete pirmavo 5:2.

„Viskas vyksta gerai. Manau, kad po Majamio varžyboms ant grunto pasiruošiau kaip įmanoma geriausiai. Tai geras ženklas“, – prieš artėjančią pusfinalio akistatą kalbėjo T.Berdychas.

Čekijos tenisininkas pirmą kartą karjeroje sieks žaisti Monte Karlo turnyro finale.