15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 6d. 21:09

Gaelis Monfilsas pusfinalio kovoje nugalėjo Rafaelį Nadalį. Iš varžybų pasitraukė Rogeris Federeris

Kataro teniso turnyras
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kataro teniso turnyras
Gaelis Monfilsas atvirame Kataro teniso čempionate 6:3, 6:4 nugalėjo Rafaelį Nadalį ir pateko į finalą. ATP 250 serijos turnyro finalas netikėtai tapo prancūzišku. Iš varžybų pasitraukė Rogeris Federeris, todėl kelialapis į lemiamą etapą atiteko Jo-Wilfiredui Tsongai.

G.Monfilsas sėkmingai pradėjo susitikimą prieš R.Nadalį. 16-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Prancūzijos tenisininkas laimėjo varžovo padavimų seriją, išsiveržė į priekį 4:2 ir išsaugojo iniciatyvą iki pabaigos.

Antrą setą sėkmingai pradėjo R.Nadalis. Antra pasaulio raketė iš Ispanijos pirmavo 4:1, tačiau iniciatyvos neišsaugojo. G.Monfilsas laimėjo 16 iš paskutinių 21 taško, penkis geimus iš eilės ir mačą.

G.Monfilsas finale žais prieš tėvynainį Jo-Wilfriedą Tsongą. Pusfinalyje dėl nugaros raumenų skausmų negalėjo dalyvauti R.Federeris. Šveicarų maestro gynė čempiono titulą.