2017 09 17

Geriausi Lietuvos padelio žaidėjai rungtyniavo Milane

Rugsėjo 13-17 dienomis Milane (Italija) vyko FIP 100 padelio turnyras „Trofeo Ambrosiano Locatese“, kuriame dalyvavo ir geriausi Lietuvos padelio žaidėjai: Luidži Pakula, Skirmantas Mačinskas, Titas Mikelevičius ir Algirdas Draugelis. Kartu su Lietuvos padelio mėgėjais turnyre rungtyniavo 24 poros iš Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Italijos, Ispanijos, Brazilijos, Meksikos ir Argentinos.
Titas Mikelevičius ir Algirdas Draugelis
Titas Mikelevičius ir Algirdas Draugelis / Organizatorių nuotr.

Pirmąją turnyro dieną abi lietuvių poros laimėjo varžybas prieš italų poras ir pateko tarp 16 geriausių turnyro ekipų: kauniečiai Skirmantas Mačinskas ir Luidži Pakula 6:3, 6:2 nugalėjo Andrea Castellino ir Daniele Fabio, o vilniečiai Algirdas Draugelis ir Titas Mikelevičius 6:3, 6:3 - Filiberto Rizzitiello su Giorgio Banfi.

Antrame rate Skirmantas Mačinskas ir Luidži Pakula rezultatu 6:4, 6:2 nugalėjo ispaną Jairo Rodrigo Gonzalez su turnyro direktoriumi italu Lino Dell bei pateko į stipriausių porų aštuntuką.

Aštuntfinalio susitikimą Algirdas Draugelis ir Titas Mikelevičius 4:6, 1:6 pralaimėjo argentiniečiui Rodrigo Tornielli su ispanu Oscar García Borras.

Skirmantas Mačinskas su Luidži Pakula pralaimėjo ketvirtfinalio susitikimą rezultatu 2:6, 4:6 ir, nusileidę brazilui Vinicius Trevisan Palhavan bei Mauricio Lopez Algarra iš Meksikos, iš tolimesnių varžybų pasitraukė. Milano turnyro finale kovojo dvi italų poros.

Organizatorių nuotr./Geriausieji Lietuvos padelio žaidėjai Milane

Pasak Lietuvos padelio federacijos direktoriaus Arvydo Šutavičiaus, kartu buvusio Milane, šiame turnyre dalyvavo labai aukšto lygio žaidėjai iš įvairių šalių. Mūsų padelio žaidėjai su jais ne tik rungtyniavo, bet ir treniravosi, kas buvo, išties, naudinga. Be to, keturias dienas ir aikštelėse, ir už jų ribų žaidėjai daug diskutavo apie padelio žaidimo techniką, taktiką ir strategiją bei artimiau susipažino, bendraudami tarpusavyje. Turnyras Milane paliko nemažai malonių prisiminimų.