2017 11 19

Grigoras Dimitrovas pateko į finalą ir pakils į trečią vietą reitinge

Grigoras Dimitrovas atsitiesė po netikėtai pralaimėto pirmo seto ir pateko į finalą prestižiniame baigiamajame sezono „ATP Finals“ turnyre Londone. Bulgarijos tenisininkas itin įtemptame pusfinalio mače 4:6, 6:0, 6:3 nugalėjo amerikietį Jacką Socką.
Grigoras Dimitrovas
Grigoras Dimitrovas / „Scanpix“ nuotr.

Po šios pergalės G.Dimitrovas pasauliniame reitinge pakils į rekordinę trečią vietą.

G.Dimitrovas dėl čempiono titulo kovos su Davidu Goffinu, kuris pateikė staigmeną ir kitame pusfinalio mače 2:6, 6:3, 6:4 nugalėjo antrą pasaulio raketę Rogerį Federerį.

Abu finalininkai jau buvo susitikę šiame turnyre ir tuomet G.Dimitrovas iškovojo triuškinančią pergalę 6:0, 6:2. Apskritai vienas su kitu žaidė penkis kartus ir keturis laimėjimus pasiekė Bulgarijos tenisininkas.

G.Dimitrovas jau anksčiau paskelbė, kad tai geriausias jo sezonas karjeroje. Jis jau laimėjo šį sezoną tris ATP serijos turnyrus. Neatsižvelgiant kaip pasibaigs finalo mačas G.Dimitrovas naujai paskelbtame reitinge pakils į trečią vietą.

„Tikslas buvo metus užbaigti pirmame dešimtuke, – kalbėjo G.Dimitrovas. – Tai nuostabus, nuostabus pasiekimas. Tai visos komandos džiaugsmas.“

„ATP Finals“ finalas prasidės sekmadienį 20:00 valandą.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?