2019 04 17

Grunto karalius sugrįžo – Rafaelis Nadalis triuškinančia persvara įveikė tautietį

Visur gerai, bet namie geriausia – ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2) sugrįžo ant savo mylimiausios dangos ir čempionišką žaidimą pademonstravo jau pirmajame mače.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Rolex Monte-Carlo Masters“ varžybų antrame rate R.Nadalis (ATP-2) 6:1, 6:1 sutrypė savo tautietį Roberto Bautistą-Agutą (ATP-22).

Tai buvo pirmasis Rafos mačas po patirtos dešiniojo kelio traumos Indian Velse, tačiau jokių traumos padarinių nebesimatė – ispanas dvikovą laimėjo per 76 minutes.

Monako Kunigaikštystėje Rafa laimėjo 16-ą kartą iš eilės, o paskutinį sykį jį nugalėti šiame aikštyne buvo pavykę Novakui Džokovičiui (2015 metais).

Iš viso Monte Karle jis yra iškovojęs 69 pergales iš 73 susitikimų.

32-ejų ispanas „Rolex Monte-Carlo Masters“ varžybas siekia laimėti rekordinį 12-ąjį kartą – tiek kartų vieną turnyrą kol kas nėra pavykę laimėti nei vienam tenisininkui per visą žaidimo istoriją.

Jeigu pavyktų tai padaryti, titulų, iškovotų ant grunto kolekciją tenisininkas papildytų 57-uoju trofėjumi.

Aštuntfinalyje Rafaelis Nadalis kausis su Grigoro Dimitrovo (ATP-28) ir Jano-Lennardo Struffo (ATP-44) poros nugalėtoju.