2011 01 08

Hopmano taurė – JAV teniso atstovams

Mišrių komandų teniso varžybas – Hopmano taurę – laimėjo JAV atstovai Johnas Isneris ir Bethanie Mattek–Sands.
Johnas Isneris padėjo JAV komandai laimėti Hopmano taurę.
Johnas Isneris padėjo JAV komandai laimėti Hopmano taurę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Finale amerikiečiai kovojo su Belgijos tenisininkų pora. Pirmąją pergalę šventė būtent Belgijos atstovai – Justine Henin 7:6, 6:3 įveikė Bethanie Mattek–Sands.

Po vyrų varžybų rezultatas tapo lygus – Johnas Isneris 6:3, 6:4 nugalėjo Rubeną Bemelmansą.

Viską lėmė porų dvikova: čia 6:1, 6:3 pajėgesni vėl buvo amerikiečiai.

Pernai Hopmano taurę laimėjo Ispanijos atstovai, o prieš dvejus metus pajėgiausia buvo Slovakijos komanda.