2013 01 05

Hopmano taurės finale Ispanijos rinktinė netikėtai nugalėjo Serbiją

Ispanai Anabela Medina Garrigues ir Fernandas Verdasco Hopmano taurės finale netikėtai nugalėjo pirmą pagal skirstymą komandą iš Serbijos – Novaką Džokovičių ir Aną Ivanovič.
Fernadas Verdasco ir Anabela Medina Garrigues
Fernandas Verdasco ir Anabela Medina Garrigues / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ana Ivanovič

„Tai buvo mano gyvenimo svajonė. Norėjau laimėti prieš puikius žaidėjus dideliame stadione, - po pergalės džiaugsmo neslėpė prie dienų pergalių prisidėjusi A.M.Garrigues. – Aistruoliai buvo kaip „Didžiojo kirčio“ varžybose.

Lemiamu tapo paskutinis dvejetų mačas kuriame ispanai šventė pergalę rezultatu 6:4, 7:5.

Pirmame vienetų mače N.Džokovičius 6:3, 7:5 nugalėjo F.Verdasco. Ispanijos tenisininkas antrame sete pirmavo 3:0, tačiau neišlaikė iniciatyvos ir patyrė nesėkmę.

Antrame vienetų mače Anabel Medina Garrigues 6:4, 6:7(3), 6:2 nugalėjo A.Ivanovič.

Serbijos rinktinė siekė pirmo Hopmano taurės čempionės titulo. Ispanijos komanda šį trofėjų iškovojo ketvirtą kartą. Prieš tai ispanai šios varžybose triumfavo 1990, 2002 ir 2010 metais.