Publikuota: 2015 sausio 9d. 17:13

„Hopmano taurės“ teniso turnyro Australijoje finale - JAV bei Lenkijos mišrių porų ekipos

Agnieszka Radwanska
„Scanpix“ nuotr. / Agnieszka Radwanska

Australijoje besibaigiančio aštuonių mišrių ekipų tradiciniame „Hopmano taurės“ (Hopman Cup 2015) teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. Australijos dolerių, šeštadienį finale žais grupės varžybas laimėjusios Lenkijos bei JAV rinktinės.

Pergalingai B grupės varžybas baigusi Lenkijos komanda trečiojo turo dvikovoje penktadienį 2:1 privertė pasiduoti Prancūzijos tenisininkus.

Prancūzė Alize Cornet 6:4, 2:6, 7:5 įveikė Agnieszką Radwanską, lenkas Jerzy'is Janowiczius 6:4, 7:6 (8:6) nugalėjo Benoit'ą Paire'ą, o nebaigtame dvejetų mače – 6:4 – A.Radwanskai poroje su J.Janowicziumi įskaityta pergalė prieš A.Cornet ir B.Paire'ą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, mačų taškų santykis):

1. Lenkija         3  0  7:2
2. D.Britanija    1  1  3:3
3. Prancūzija    1  2  4:5
4. Australija      0  2  1:5

JAV tenisininkai dar ketvirtadienį laimėjo keturių rinktinių A grupės varžybas.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, mačų taškų santykis):

1. JAV             2  1  7:2
2. Čekija          2  1  5:4
3. Kanada       2  1  5:4
4. Italija           0  3  1:8

2014 metų šio turnyro Perte finale Prancūzijos rinktinė 2:1 įveikė Lenkijos tenisininkus.