2018 02 11

Iniciatyvą turėjęs Ričardas Berankis skaudžiai nusileido prancūzui

Roterdame vykstančio „ATP 500“ serijos turnyro atrankoje Ričardas Berankis (ATP-117) po atkaklios kovos 6:4, 3:6, 6:7(6-8) prancūzui Pierre-Hugues Herbertui (ATP-76) ir baigė pasirodymą.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Open Sud de France nuotr.

Pirmąjį setą laimėjo R.Berankis, o antrąjį prancūzas. Trečiajame lietuvis turėjo pranašumą 4:1, tačiau prancūzas atsitiesė ir tenisininkai kovėsi pratęsime. Tie-break'ą 8-6 laimėjo prancūzas.

P.H.Herbertas jau pirmajame rate gali gauti itin galingą varžovą. Antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris susitiks su vienu iš atrankos nugalėtoju. Varžovas bus parinktas burtų keliu.

R.Berankis pirmajame atrankos rate 7:5, 6:2 įveikė vokietį Matthias Bachingerį (ATP-160).

Puikios formos Lietuvos rinktinės lyderis Daviso taurėje padėjo lietuviams nugalėti estus.

Šią savaitę Monpeljė vykusiame turnyre lietuvis suklupo aštuntfinalyje, kai nusileido rusui Karenui Hačanovui.

Roterdamo turnyre Rogeris Federeris dalyvauja vardiniu kvietimu. Jei šveicaras pasieks pusfinalį, jis pakils į pirmąją ATP reitingo vietą ir aplenks Rafaelį Nadalį.