2017 05 14

„Internazionali BNL d’Italia“ pirmenybes Romoje Johnas Isneris pradėjo pergale

Italijos sostinėje Romoje prasidėjo „Internazionali BNL d’Italia“ pirmenybės, kuriose pirmąją varžybų dieną pergalę iškovojo amerikietis Johnas Isneris. Jis po atkaklios kovos nugalėjo 14 turnyro raketę Alberto Ramosą 6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:1 ir kitame etape susitiks su Florianu Mayeriu arba Philippu Kohlschreiberiu.
Alexanderis Zverevas prieš Johną Isnerį
Alexanderis Zverevas prieš Johną Isnerį / „Scanpix“ nuotr.

J.Isneriui tai antrasis sezono turnyras ant grunto dangos, o prieš mėnesį Hjustone jis iškovojo tik vieną pergalę. Romoje amerikietis rungtyniauja septintą kartą, o geriausiai pasirodė prieš dvejus metus, kai pateko į trečiąjį turnyro etapą.

Pergalę pirmąją varžybų dieną taip pat iškovojo ispanas Fernando Verdasco. Jis 6:3, 6:3 nugalėjo 43 pasaulio raketę Donaldą Youngą. Lengvai į antrąjį etapą pateko ir italas Fabio Fogninis. Jis 6:1, 6:3 įveikė vardinį kvietimą gavusį tautietį Matteo Berrettinį.

Sėkmingai startuoti Italijoje nepavyko britui Danieliui Evansui. Jis po 77 minučių kovos turėjo pripažinti Jirio Vesely pranašumą 3:6, 1:6.

Į antrąjį „Internazionali BNL d’Italia“ etapą patekę tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 28 tūkst. eurų piniginę premiją.