2013 07 29

Ispanas Tommy Robredo tapo teniso turnyro Kroatijoje nugalėtoju

Kroatijoje pasibaigusio ATP serijos vyrų teniso turnyro „Vegeta Croatia Open Umag“ vienetų varžybų nugalėtoju tapo penktoji raketė 31-erių metų ispanas Tommy Robredo, sekmadienį finale per 62 minutes 6:0, 6:3 sutriuškinęs trečiąjį pagal reitingą 26-erių italą Fabio Fogninį.
Tommy'is Robredo
Tommy'is Robredo / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antras šiemet bei dvyliktas per visą kajerą Ispanijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu T.Robredo atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų bei 74 tūkst. eurų čekis.

F.Fognini, kuris iki sekmadienio mačo kortuose buvo iškovojęs 13 pergalių iš eilės bei laimėjęs du turnyrus Vokietijoje, tenkinosi 150 ATP reitingo taškų ir 38 tūkst. eurų piniginiu prizu.

Per 24 metų šio turnyro istoriją ispanai nugalėtojais tapo dešimt kartu, o penki čempiono titulai priklauso Carlosui Moyai.

Dvejetų varžybas laimėjo slovakas Martinas Kližanas poroje su ispanu Davidu Marrero, finale 6:1, 5:7, 10:7 įveikę trečiąją pagal skirstymą porą – amerikietį Nicholasą Monroe bei vokietį Simoną Stadlerį.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Kroatijoje prizų fondą sudarė 410 tūkst. eurų.