2018 11 20

Italijoje – sėkmingas Lauryno Grigelio startas

Paskutinį metų turnyrą Andrijoje žaidžiantis Laurynas Grigelis (ATP-311) nutraukė du mėnesius trukusią pergalių sausrą „Challenger“ pagrindinėse varžybose ir pateko į turnyro Italijoje aštuntfinalį.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lietuvis užtikrintai – 6:3, 7:5 nugalėjo 21-erių metų kortų šeimininką Raulį Brancaccio (ATP-276).

Abiejuose setuose klaipėdiškiui užteko laimėti po vieną oponento padavimų seriją. Laurynas taip pat išsaugojo visus tris break point'us ir susitikimą laimėjo per 66 minutes.

Trečią kartą Andrijos turnyro pirmą etapą įveikęs tenisininkas puikiai pasinaudojo korto greitumu – italui išrašė 10 neatremiamų padavimų, o pirmaisiais kirčiais laimėjo net 90 procentų kamuoliukų (36/40).

Kitame etape mūsų tautiečio varžovu bus puikų padavimą turintis prancūzas Quentinas Halysas (ATP-137).

Abu tenisininkai kartą buvo susitikę vieno iš ITF turnyrų finale, kurį 6:7(7), 6:3, 7:5 laimėjo Grigelis.

Pergalė pirmame rate Laurynui garantavo 6 ATP reitingo taškus ir 730 eurų.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Laurynas Grigelis

Šiandien vakare 20:00 val. Lietuvos laiku L.Grigelis kartu su italu Alessandro Motti žais dvejetų susitikimą. Jų varžovai – ketvirtą skirstymą turintys italai Julianas Ocleppo ir Andrea Vavassoris.

Šią savaitę antrą Lietuvos raketę matome neįprastai žemai – vos 311-oje reitingo vietoje.

Taip atsitiko todėl, nes praėjusį sezoną priešpaskutiniame metų turnyre Brešios mieste lietuvis pasiekė finalą, o šiemet turnyras neįvyko, todėl uždirbti taškai pradingo.