Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 18d. 10:15

ITF kova su korupcija – sustabdys tiesioginį žemesnių turnyrų rezultatų transliavimą

Davidas Haggerty
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Davidas Haggerty

Siekdama išvengti bet kokių sutartų teniso mačų apraiškų, Tarptautinė teniso federacija (ITF) ryžtasi svarbiam sprendimui – žiūrovai už kompiuterio ekrano nebegalės tiesiogiai sekti „Futures“ turnyrų, kurių prizinį fondą sudaro 15 tūkstančių JAV dolerių, rezultatų.

Tai vienas iš pirmųjų, tačiau tikrai ne paskutinis ITF žingsnis kovojant su korupcija tenise. Į įvairiausias antikorupcines priemones bus investuota maždaug 8 milijonai JAV dolerių.

Sustabdyti tiesioginį rezultatų transliavimą žemiausio rango varžybose pasiūlė už skaidrumą tenise kovojanti organizacija.

ITF duomenimis, žemiausio lygmens (15 tūkst. JAV dolerių prizinio fondo) turnyrų tiesiogiai pasiekiamų rezultatų skaičius lyginant su praėjusiais metais sumažėjo net 3500, o pagal sutartą grafiką ir toliau mažės, kol galiausiai pasieks nulį.

Ado Vasiliausko nuotr./ITF prezidentas Davidas Haggerty ir Laurynas Grigelis
Ado Vasiliausko nuotr./ITF prezidentas Davidas Haggerty ir Laurynas Grigelis

ITF sieks padidinti turnyrų, kurių prizinį fondą sudaro 25 tūkstančiai JAV dolerių, skaičių.

Tarp kitų antikorupcinių priemonių paminėta ir nuodugnesnis žaidėjų akreditavimas bei priėjimas prie turnyrų, o taip pat ir mačų vaizdo įrašai.

80 pasaulio valstybių per metus surengia daugiau nei tūkstantį „Futures“ turnyrų. Liepos mėnesį ant grunto Vilniuje vyksta būtent 15 tūkstančių JAV dolerių prizinio fondo turnyras „Prezidento taurė“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Deuce