ITF serijos „Prezidento taurės“ teniso turnyro Vilniuje vienetų varžybose lietuvių nebeliko

Gvidas Sabeckis
Luko Balandžio nuotr. / Gvidas Sabeckis
Šaltinis: BNS
0

ITF serijos „Prezidento taurės“ vyrų teniso turnyre Vilniuje pasirodymą vienetų varžybose baigė visi keturi korto šeimininkai.

Antradienį šešioliktfinalyje Lietuvos čempionas Gvidas Sabeckis (ATP-1034) 2:6, 1:6 turėjo pripažinti favorito čiliečio Hanso Podlipniko-Castillo (ATP-289) pranašumą, o asmeninį kvietimą gavęs Julius Tverijonas 6:4, 3:6, 0:6 pralaimėjo į aštuntfinalį iškopusiam baltarusiui Fiodorui Dudčikui (ATP-1724).

Į dvejetų varžybų ketvirtfinalį iškopti pavyko dviems lietuvių poroms. Aurimas Karpavičius ir G. Sabeckis aštuntfinalyje 2:6, 6:4, 10:8 nugalėjo ketvirtąją turnyro porą iš Lenkijos – Arkadiuszą Kocylą bei Mikolajų Szmyrgalą, o Julius Gotovskis ir Augustas Radžiukynas 7:6 (7:5), 6:2 įveikė Zimbabvės atstovą Marką Fynną bei ispaną Adriją Masą Mascolo.

Nepasisekė Luko Mugevičiaus ir latvio Mikelio Libiečio duetui, kuris aštuntfinalyje 2:6, 7:5, 8:10 pralaimėjo baltarusio Aleksandro Bulickio ir ruso Konstantino Gerlacho porai bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

Vyrų teniso turnyro Vilniuje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.