2016 10 20

J.M. del Potro Stokholme iškovojo pirmą pergalę, I.Karlovičius vos atlaikė Švedijos talento iššūkį

63-ioji pasaulio raketė Juanas Martinas del Potro trečiadienį iškovojo pirmą pergalę “If Stockholm Open” turnyre karjeroje. 28-erių argentinietis pirmame varžybų etape 6:4, 7:6 (8:6) nugalėjo amerikietį Johną Isnerį (ATP-27).
Juanas Martinas del Potro
Juanas Martinas del Potro / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo septintas tenisininkų susitikimas ir penkta J.M. del Potro pergalė.

Nugalėjęs J.Isnerį Argentinos tenisininkas savo sąskaitą papildys mažiausiai 20 ATP reitingo taškų ir 9650 JAV dolerių. Aštuntfinalyje 63-ioji pasasulio raketė susikaus su ispanu Nicolasu Almagro.

„Prieš tai čia žaidžiau du kartus ir neiškovojau nė vienos pergalės, – prisiminė J.M. del Potro. – Tikiuosiu, kad tai yra ženklas, jog šią savaitę galiu daug nuveikti.“

„Isnerio žaidimas yra labai nepatogus varžovams. Man pasisekė, kad antro seto pratęsime pasinaudojau proga laimėti mačą.“

Sunkią pergalę trečiadienį iškovojo 37-erių veteranas Ivo Karlovičius. Galingais padavimais pasižymintis kroatas 4:6, 6:4, 6:4 palaužė 18-metį Švedijos talentą Mikaelį Ymerą.

Labiau sekėsi kitai jaunajai ATP žvaigždei Alexanderiui Zverevui, kuris 7:5, 6:4 patiesė prancūzą Adrianą Mannarino. Tuo tarpu Jackas Sockas iškovojo jubiliejinę 30-ą sezono pergalę, kai 3:6, 6:3, 7:6 (7:5) palaužė tunisietį Maleką Jazirį.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius