2017 11 14

Jackas Sockas nugalėjo Mariną Čiličių ir išsaugojo viltis žaisti pusfinalyje

Paskutiniu į „ATP Finals“ turnyrą patekęs amerikietis Jackas Sockas iškovojo pirmą pergalę grupės varžybose ir išsaugojo viltis patekti į pusfinalį. Jis po atkaklios ir kovos ir pratęsimo lemiamame sete 5:7, 6:2, 7:6 (7:4) nugalėjo penktą pagal skirstymą Kroatijos tenisininką Mariną Čiličių.
Jackas Sockas
Jackas Sockas / „Scanpix“ nuotr.

J.Sockas pirmame grupės mače pralaimėjo turnyro favoritu laikomam Rogeriui Federeriui.

Šveicarijos tenisininkas antradienio vakarą kovos su jaunuoju vokiečiu Alexanderiu Zverevu.

Iš kiekvienos grupės į pusfinalį pateks po du žaidėjus.

„Tai buvo sunkus mačas, – po pergalės pareiškė J.Sockas. – Apskritai šiandien įdomi diena. Ryte teko palikti viešbutį dėl gaisro signalizacijos. Bet man patinka žaisti Londone.“

Po pirmos kovos dėl traumos iš varžybų pasitraukė pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas Rafaelis Nadalis.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?