2015 04 22

Janko Tipsarevičius ir Guillermo Garcia-Lopezas užtikrintai pradėjo turnyrą Rumunijoje

Penktas pagal skirstymą Guillermo Garcia-Lopezas užtikrinta pergale pradėjo Bukarešte vykstantį ATP 250 serijos teniso turnyrą. 45-ą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas 6:2, 6:0 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį italą Lorenzo Giustino.
Janko Tipsarevičius
Janko Tipsarevičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Bukareštas

„Prieš tai vykusiame turnyre Kasablankoje nejaučiau savo žaidimo, – po pergalės kalbėjo G.Garcia-Lopezas. – Tai buvo geras mačas. Aš žinau Giustiną, nes kartu su juo treniravomės Ispanijoje. Kitame rate teks kovoti su labai pavojingu oponentu.“

384-ą vietą pasaulio reitinge užimančiame L.Giustinui tai buvo pirmas karjeroje ATP serijos mačas.

G.Garcia-Lopezas vasario mėnesį tapo Zagrebe vykusio turnyro čempionu. Kitame Bukarešto turnyro rate jis kovos su Marcosu Baghdatisu (ATP 59). Kipro tenisininkas 6:4, 6:2 nugalėjo belgą Steve‘ą Darcisą. Mačas truko 86-ias minutes.

Vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavęs Janko Tipsarevičiius 6:4, 6:3 įveikė po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį Thomasą Fabbiono. Serbijos tenisininkui tai buvo vos trečias vienetų mačas nuo 2013-ųjų metų spalio 21-os dienos. J.Tipsarevičius ilgą laiką gydėsi sudėtingas kojos traumas, o kitame etape kovos su pirmu pagal skirstymą Gillesu Simonu.

„Esu patenkintas kaip žaidžiau. Thomas stipriai patobulėjo, nes su juo treniravomės prieš porą metų, – po pergalės komplimentų varžovui negailėjo J.Tipsarevičius. – Nemanau, kad kitame etape būsiu favoritas. Todėl jausiuosi labiau atsipalaidavęs aikštėje.

Septintas pagal skirstymą Jiri Vesely‘is 6:3, 7:6(9) nugalėjo Diego Schwartzmaną. Jaunasis Čekijos tenisininkas pergalę šventė po beveik dvi valandas trukusios kovos.

Aštuntas pagal skirstymą Simone Bolellis 7:6(3), 6:4 įveikė Andrejų Golubevą. Italas kitame etape kovos su Andreasu Haideriu-Maureriu. Pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojantis Austrijos tenisininkas 7:5, 0:6, 6:4 nugalėjo Ivaną Dodigą.

Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopęs Nikola Mektičius 6:3, 6:4 nugalėjo Denisą Istominą ir iškovojo antrą pergalę ATP serijos varžybose.